Hakkımızda:

2000'li yılların başlarından itibaren yer aldığımız tıp ve tıp bilişimi alanlarında bugüne kadar sahip olduğumuz bilgi birikimimiz ve farklılık yaratacak etik anlayışımızla siz değerli takipçilerimize ve halkımıza hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Sizlere sunduğumuz hizmet ve bilgilerde her zaman uzmanlığı ve güvenilirliği kanıtlanmış kaynaklardan faydalanmaktayız. Bu sayede sizlere en doğru ve güvenilir bilgileri sunmaktayız.

Ordinatrum bünyesinde oluşturduğumuz bu sağlık platformu dışında, Hastane Yönetimi, Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri (HBYS), Hastaneler ve benzeri tüm sağlık kuruluşları için bilişim çözümleri, network altyapı ve güvenliği gibi konularda da tıp bilişimine yön verecek danışmanlık hizmetleri yürütülmektedir.

www.cokhastayim.com, toplum sağlığı konusunda halkımızı bilinçlendirmek, toplum sağlığı konularında bir farkındalık oluşturmak, internet kullanıcılarının sağlıkla ilgili soru ve sorunlarına cevap arayışı için oluşturulmuş bir web platformudur.

Bu platform, kişilerin sağlıkla ilgili problemlerinde ön bilgilendirme sağlayarak farkındalık yaratmayı hedef edinmiştir. Tıbbi konularda mutlaka tıp doktorlarının, sağlık profesyonellerinin ve sağlık çalışanlarının, bilgi ve birikimlerinin en önemli hazine olduğunu tüm ziyaretçilerimizin bilmesi çok önemlidir. Bu site sadece ziyaretçilerine bir ön bilgilendirme amacı gütmektedir.

Kısaca Sağlığınız bizim için önemlidir. Hastalıkta ve Sağlıkta hep birlikte olmak dileğiyle.